O blogu GdzieTymRazem.pl

GdzieTymRazem.pl to blog o podróżach. Opisuję tutaj nasz sposób zwiedzenia świata. Razem z żoną podróżujemy w każdej wolnej chwili, w te dalsze i bliższe zakątki świata.

Jesteśmy zapracowanymi trzydzestolatkami, jednak staramy się znaleźć to co najciekawsze w świecie. Upodobaliśmy sobie Grecję, odwiedziliśmy już większość wysp, a także część lądową, jednak wiemy, że każdy, nawet najmniejszy region to inni ludzie i przygoda. Byliśmy także m.in. we Włoszech, Chorwacji czy Bośnie i Hercegowinie. Przymierzamy się do „podboju” Azji, o czym na pewno dowiecie się na łamach tego bloga.

Wiemy jedno – z każdą podróżą, każdym lotem – jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i historie. Zafiksowaliśmy się na tym punkcie i na chcemy i Was tym zarazić!

Na profilach społecznościowych publikujemy sporo fotografii z podróży, gdyż jest to nasze kolejne hobby.

Blog jest bardzo młody, ciągle go dopracowujemy, więc jeśli znajdziesz jakieś błędy – bądź wyrozumiała/y, a w miarę możliwości prosimy o feedback w dziale kontakt.

Jesteśmy młodym blogiem, dlatego prosimy o wsparcie, uwagi, a także – jeśli się Wam podobają nasze opowieści – udostępnianie. Dzięki!

[td_block_social_counter custom_title=”Zapraszamy do śledzenia:” style=”style5 td-social-boxed” facebook=”GdzietymrazemPL” twitter=”Quechua_” instagram=”gdzietymrazem” open_in_new_window=”y” header_color=”#264478″ facebook_app_id=”1845847965706171″ facebook_security_key=”b7f889ee38fde84c703f21ba14822870″ facebook_access_token=”1845847965706171|lWN-sl374s7_LxXaG22qZ56f1_w”]

PORADNIKI

PRZEWODNIKI

KUCHNIA

Bangkok na gorąco: miasto grzechu czy… nudy?

O Bangkoku naczytałem się wiele, nasłuchałem się nie wiele mniej, aż wreszcie trzeba było się przekonać na własnej skórze, jak bardzo to miasto rozpusty...