O blogu GdzieTymRazem.pl

GdzieTymRazem.pl to blog o podróżach. Opisuję tutaj nasz sposób zwiedzenia świata. Razem z żoną podróżujemy w każdej wolnej chwili, w te dalsze i bliższe zakątki świata.

Jesteśmy zapracowanymi trzydzestolatkami, jednak staramy się znaleźć to co najciekawsze w świecie. Upodobaliśmy sobie Grecję, odwiedziliśmy już większość wysp, a także część lądową, jednak wiemy, że każdy, nawet najmniejszy region to inni ludzie i przygoda. Byliśmy także m.in. we Włoszech, Chorwacji czy Bośnie i Hercegowinie. Przymierzamy się do „podboju” Azji, o czym na pewno dowiecie się na łamach tego bloga.

Wiemy jedno – z każdą podróżą, każdym lotem – jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i historie. Zafiksowaliśmy się na tym punkcie i na chcemy i Was tym zarazić!

Na profilach społecznościowych publikujemy sporo fotografii z podróży, gdyż jest to nasze kolejne hobby.

Blog jest bardzo młody, ciągle go dopracowujemy, więc jeśli znajdziesz jakieś błędy – bądź wyrozumiała/y, a w miarę możliwości prosimy o feedback w dziale kontakt.

Jesteśmy młodym blogiem, dlatego prosimy o wsparcie, uwagi, a także – jeśli się Wam podobają nasze opowieści – udostępnianie. Dzięki!