Ryanair uruchomi połączenia z Warszawy i Wrocławia do Hiszpanii!

194

Ryanair, największa linia lotnicza w Europie, ogłosiła, że uruchomi nowe połączenia z Warszawy i Wrocławia do Walencji. Loty będą realizowane od 29 października 2023 roku.

Z Warszawy do Walencji będzie można latać cztery razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Loty będą realizowane z lotniska Chopina. Czas lotu wyniesie około 3 godziny 30 minut.

Z Wrocławia i Warszawy do Walencji

Z Wrocławia do Walencji będzie można latać trzy razy w tygodniu: w środy, piątki i niedziele. Loty będą realizowane z lotniska Copernicus. Czas lotu wyniesie około 2 godziny 30 minut.

Walencja to miasto położone w Hiszpanii, na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego. Jest to stolica regionu Walencja i jedno z największych miast w Hiszpanii. Walencja jest znana z wielu zabytków, takich jak Katedra w Walencji, Bazylika Matki Boskiej Miłosierdzia i Pałac Królewski. Miasto jest również znane z życia nocnego i plaż.

Nowe połączenia Ryanaira z Warszawy i Wrocławia do Walencji to dobra wiadomość dla polskich podróżnych. Dzięki nim będą mogli oni wygodniej i taniej dotrzeć do jednego z najpopularniejszych miast w Hiszpanii.

Dodatkowe informacje

  • Bilety na nowe połączenia Ryanaira są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej linii lotniczej.
  • Ceny biletów zaczynają się od 19,99 euro w jedną stronę.