GdzieTymRazem na Patronite!

1180
Patronite

Stało się! Trafiliśmy na Patronite. Od teraz możecie zostać naszym Patronem, a my postaramy się odwdzięczyć w najlepszy sposób jaki możemy to zrobić – organizując i relacjonując kolejne wyjazdy, opatrzone mnóstwem zdjęć i porad 🙂

PatroniteOstatnio:

Czym jest Patronite?

Miejscem spotkań. To tak w skrócie ???? Patronite to miejsce, gdzie można zbudować relacje na linii twórca (wiem, mocne słowo ???? ) i Patron, w tym przypadku każdy kto wyrazi chęć pomocy nam w realizacji naszych pasji.

Jak to działa?

Patron przekazuje fundusze na zasadzie subskrypcji dla twórcy, które szanuje i wspiera. Mając do wyboru kilka progów Patron wybiera taki, który odpowiada jego zaangażowaniu i możliwościom. W zamian my oferujemy coś od siebie, przykładowo za najniższą kwotę 5zł, zostaniesz wpisany na listę sławy na naszym blogu, a za kwoty wyższe możesz dostawać od nas regularnie pocztówki z wyjazdów, czy nawet zamówić tekst na konkretny temat. Proste ???? Tutaj możesz zobaczyć nasz profil na Patronite: patronite.pl/gdzietymrazem

Dlaczego jesteśmy na Patronite?

Odpowiedź jest banalna: chcemy robić to co kochamy – podróżować. Dzięki takiemu wsparciu będziemy mogli skupić się na organizowaniu wyjazdów, przygotowaniach, a później relacjach i dzieleniu się z Wami naszymi wspomnieniami.

Co się stanie z wpłatami od Patronów?

Zebrane pieniążki przeznaczymy na wydatki związane z podróżami, czyli:

  • akcesoria foto-video (akumulatory, lampy, karty pamięci, optyka)
  • bilety wszelkiej maści (loty, pociągi, transfery, wstępy)
  • noclegi
  • ubezpieczenia podróżne
  • utrzymanie naszego bloga (serwer, domena, zabezpieczenia)
  • zyskamy więcej czasu na pisanie i podróżowanie

Zatem pozostaje ostanie pytanie: Jesteś z nami? ???? Za każde, nawet najmniejsze wsparcie postaramy odwdzięczyć się jak najmocniej, z góry dzięki! My dalej robimy swoje, nie przestajemy, ale dzięki wsparciu Patronów możemy to robić jeszcze lepiej, jeszcze szybciej i pokazywać jeszcze więcej miejsc, zdjęć i historii!

Ewelina & Przemek